| 1234567anaa a întrebat:

am dormit cu prietenul meu pentru prima data. Si imi doresc sa fac dragoste cu el dar nu pot face pentru ca am 14 ani si nu imi doresc acest lucru dar el ma excita rau de tot si nu ma pot abtine. Ce sa fac? Cand am dormit la el, m-a sarutat rau stateam peste el imi tot punea mana pe fund ma mangaia pe spate apoi mi-am dat sutienul jos si a inceput sa imi suga sfarcurile si sa ma sarute tot mai pasional. avea * foarte sculata. Nu am facut nimic mai mult. El are 18 ani suntem de mult timp impreuna. Si mi-a spus ca ma iubeste si ca asteapta oricat. Ce sa fac eu mi-as dori sa facem dragoste dar nu ma risc.

1 răspuns:
| Sweet155 a răspuns:

Daca nu vrei spune-i ca nu esti pregatita acum iar daca nu intelege si continua cu saruturile si pipaierile inseamna ca te iubeste doar pentru sex