| zdrx123 a întrebat:

Bună! Am făcut acest cont cu scopul de a pune diferite intrebari care imi dau destul de multe bătăi de cap, să nu vă mirați de ce este nou (asta ca o mica paranteză). As vrea sa încep cu începutul. Am 18 ani, iubitul meu 19. L-am invitat la mine acasă, am facut un cuddle, iar el fiind o persoană care dorește mai mult, mi-a introdus 2 degete in vagin. Pana aici, totul ok, placere maximă. Am început să ma frec de el si mi-a spus ca il dor testiculele destul de tare, o durere insuportabilă. Ma gandeam ca este excitat, dar "prietenul" lui nu era sculat. Am încercat de cateva ori sa il trezesc, dar nu am reușit. Ma gandesc non-stop ca poate eu sunt problema si din cauza mea nu i se scoala. Recunosc, este prima dată când se ajunge atât de departe, nu am mai experimentat pana acum.
Astept raspuns, multumesc anticipat, o zi frumoasă va doresc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Se mai întâmplă; de la excitația prelungită și emoții.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| Goete a răspuns:

Si de atunci ati mai fost impreuna?
I s-a sculat?

| Crackman a răspuns:

Trist sincer, poate vrea si el un deget ceva sa porneasca motorul

| ionutz1389 a răspuns:

Cu siguranță problema nu este la tine, posibil ca el sa te dorească foarte mult, dar emoțiile nu l-au ajutat, încercați să fiți cat mai relaxați