| paladyn a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema cam aiurea.Am facut dragoste cu prietena mea si ne-am protejat cu prezervativ.Partea rea e ca dupa ce am ejaculat am mai continuat putin si sperma s-a scurs din prezervativ(nu era spart), pe mine. Ea era deasupra si m-a atins cu zona vaginala pe burta.Se poate sa ramana insarcinata din cauza asta sau sunt eu prea pesimist?(cred ca a atins sperma mea cu vulva)multumesc din suflet si dau funda!

Răspuns Câştigător
| newarena1 a răspuns:

Nu

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se poate sa ramana insarcinata, fiindca ati folosit incorect prezervativul si el nu v-a oferit protectie la nivel maxim posibil.

| paladyn explică (pentru Brigaela):

Mai avea in jur de 3 saptamani pana la urmatorul ciclu.era in perioada fertila? chiar este risc?

| Brigaela a răspuns (pentru paladyn):

Era intr-o perioada cu fertilitate medie, asa ca poti aprecia un risc undeva in jur de 15-20%

| crisxd a răspuns:

Voi, degeaba faceti sex daca intrebati chestiile astea.

| trăncănici a răspuns:

Vrea fata bebeluşi! Dacă i-a reuşit mişcarea şi iese cu botez, va trebui să-ţi asumi responsabilitatea de soţ şi tată! Casă de piatră!