| ● Ďعw a întrebat:

am facut dragoste cu prietenul meu pe 31 martie.acesta na ejaculat in mine ci s-a dus la baie dupa 5 min si si-a dat drumu.acum sunt curioasa daca pot ramane gravidacrying? exista sansecrying?

Răspuns Câştigător
| Linna a răspuns:

Nu vreau sa te sperii. dar exista! Daca iubitul tau era excitat la maxim.eu asa stiam acum scuze daca gresesc sau nuhappy Fa`ti un test sa te convingi. Eu iti zic ca nu esti, asa ca linisteste`te si fa`ti un test sa te linistesti definitivhappy:*

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, sanse cuprinse intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai tu.

| dydy22 a răspuns:

Du-te la ginecolog, sa fi mai sigura vad ca nici tu nu sti daca si-a dat drumul in tine. si ai grija data viitoare ca pe baieti nu i intereseaza tu ai de suferit dupa. o parere de la un baiat

| Andreea_7493 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine sunt sanse cam mici...deci nu prea cred ca esti...De ce nu ai folosit prezervativul? Asta sa-ti fie invatatura de minte si altadata sa nu uiti de prezervativ :p

| ● Ďعw explică:

Pai stiu cas putine sanse sa raman gravida din moment ce nu a ejaculat in mine. dar daca lichidu preejaculator poate contine un pic de sperma...cred ca pot ramanesad. sau daca a curs o picatura... fara sasi fi dat seama.:-

| Bogdana a răspuns:

Bineinteles ca da. dar de ce nu va protejati? exista atatea metode: anticonceptionale, prezervativ, pilula.Cred ca este foarte important inainte de a ne incepe viata sexuala sa discutam cu cineva apropriat iar daca din diverse motive nu putem, sa consultam un ginecolog: El ne va raspunde la toate intrebarile legate despre acest subiect ne va spune despre protectie, cum sa ne protejam etc. Avortul ar trebui sa fie chiar ultima scapare cand chiar numai avem ce face, dar totusi copilul nu are nici o vina pentru greselile parintilor.Tot ce am spus aici nu a fost o critica pentru tine pentru ca eu nu am nicun drept sa judec pe nimeni.Mult succes!

| perla a răspuns:

Asteapta sa treaca noua luni si atunci vei vedea rezultatu

| romel a răspuns:

pai indata ce pretenul tau isi da drumul la sperma in tine adica in vagin atunci ai mari sanse sa ramiii insarcinata iar daca el scos penisul a ejaculat la baie atunci fiii pe pace ca nu ai rmas insarcianta ok is baiat si tima dat un raspuns

| romel a răspuns:

daca pretenul tau nu a ejaculat in tine adica vagin sperma atunci fiii pe pace ca nu esti insarcianta is biat si ti-am dat un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu si-a dat drumul in tine, la baieti lichidul seminal contine spermatoizi. din pacate exista sansesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mare grija pentru ca si in timpul 'procesului' se elimina spermatozoizi...