| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu un baiat, prin dragoste ma refer ca fara sex. Eu sunt inca virgina, iar el si-a pus organul masculin la a mea dar nu a intrat sau nimic de genul. se poate sa raman insarcinata daca el avea sperma?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina de vreme ce ai avut contact sexual (chiar fara penetrare). daca sperma a ajuns pe vulva ta, chiar in cantitate extrem de mica, poti ramane insarcinata daca erai in perioada fertila.

| mona a răspuns:

E imposibil sa ramai insarcinata in modul asta

| ValyCoolBoy a răspuns:

laughing voi sunteti tampitilaughingrolling on the floor) ma el macar a ejaculat sau ceva?laughing daca da... e oricum imposibil sa ramai insarcinatalaughing...

| anonim_4396 explică (pentru ValyCoolBoy):

A ejaculat putin dar nu si-a bagat aia in mine doar si pus-o langa puta mea

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si tu ai puta?

| neutrino a răspuns:

E bine ca atunci cand vrei sa faci o mancare pe care nu ai incercat-o pana acum, sa consulti cartea de bucate. Nu te mai juca cu focul daca nu stii regulile de stingerea incendiilor.

| Vix999 a răspuns:

Daca sperma lui a intrat la tine in vagin, da ...este posibil sa ramai insarcinata.

| chazz a răspuns:

Din curiozitate cati anisori ai?

| timisoara a răspuns:

Doar daca el avea sperma.Su-te la o farmacie si cumpara un test de sarcina e 10 lei.

| alecs92 a răspuns:

laughing))