| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa raman insarcinata daca am attins cu organul genital sperma iubitului meu?

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Nici o sansa trebuie sa te pentreze pentru a ramane insarcinata.si dupa fiecare act sexual pe il aveti fetelor spalati-va inuntru cu sapun(bine, bine, bine)chiar daca ii neprotejat

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| Anny1 a răspuns:

Mda e posibil deoarece sunt foarte aluecosi dar e bine tot-odata ca nu ai introdus poti sa-ti cumperi ceva teste de sarcina si sa vezi iti recomant surecheck tongue depinde si de perioada de fertilitate poti sa ti`o calculezi:*funda:O3?

| dyyva a răspuns:

Doar daca ai atins nu poti ramane insarcinata. poti ramane insarcinata doar daca a introdus penisul in vagin

| RoXxy a răspuns:

Nu ai cumwinkingTre'sa intre acolo sa inoate spermatozoizii spre ovul si sa il fecundezelaughing

| Radu_5166 a răspuns:

Mda

| stapanullumii a răspuns:

Depinde ce intelegi daca ''ai atins''
1.la suprafara : raspunsul :NU
2.A intrat in interior... sanse foarte mari
Data viitoare sa folosesti un prezervativ...