| carmen_5128 a întrebat:

Am făcut o cu iubitul meu astazi, prima data a fost ok. A doua oara am observat sânge pe pat, menstruația mi-a trecut duminica pe 2 septembrie. De la ce poate fi? A fost neprotejat mereu însă ejacula afara. Mulțumesc anticipat, dau fundă celui mai clar și detaliat răspuns.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice sangerare care se produce in perioada situata intre doua menstruatii se considera ca fiind ANORMALA. Daca sangerarea se va mai repeta si alta data, in acel caz vizita si consultatia ginecologica va fi absolut necesara. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca sangerearea este de la ruperea himenului.
Cat privesc partidele consecutive de sex neprotejat, sa stii ca poti ramane insarcinata daca esti in perioada fertila, deoarece intotdeauna ramane pe teava sperma neeliminata dupa prima ejaculare, care se scurge involuntar in vaginul fetei si daca esti in perioada fertila, ramai imediat insarcinata.
Crezi ca este prea scump sa cumparati un prezervativ, sau va place sa riscati?

| carmen_5128 explică (pentru Violleta2022):

Nu mai sunt virgina de 3 ani, himenul e rupt de mult...

| alina2k18 a răspuns:

Eu as chema CSIwinking sangele ala nu e ok laughing
LOL
Du-te la doctor daca mai sangerezi.

| carmen_5128 explică:

Iubitul meu prezintă uneori după actul sexual bășici pe penis și se inflamează, îl ustura la urinare și capul pare a se exfolia. Din ce am citit pe net par simptomele unei infecții cu Chlamydia. Credeți că asta ar fi cauza? Și dacă e asa, eu nu am făcut o decât cu el, el înainte a mai avut relații dar spune că făcut o doar protejat, iar în timpul relației noastre nu a avut relații intime și cu altcineva.