| Travolta02 a întrebat:

Am avut lichid preejaculator pe mana și mi-am pus prezervativul pe penis. Am atins prezervativul pe exterior cu mana pe care aveam lichid. Eu nu mai ejaculasem de mai bine de 24 de ore și am urinat de câteva ori înainte. După ce am pus prezervativul pe penis, l-am băgat în vagin. Credeți ca poate sa ramana gravidă din acel lichid? Ea era în ziua 22 a ciclului(neregulat).

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, in nici un caz!

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Ciclul trecut a fost în ziua 25 și deja e în ziua 31 și tot nu i-a venit. Ea are un ciclu neregulat. Are simptome ca i ar veni, cum ar fi : scurgeri vaginale, crampe (nu puternice), sani dureroși la atingere, sâni sensibili.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Travolta02 explică (pentru sadrian46):

Ciclul trecut a fost în ziua 25 și deja e în ziua 31 și tot nu i-a venit. Ea are un ciclu neregulat. Are simptome ca i ar veni, cum ar fi : scurgeri vaginale, crampe (nu puternice), sani dureroși la atingere, sâni sensibili

| andreidmbm a răspuns:

Lichidul preejaculator nu contine sperma, e un inlocuitor natural al lubrifiantului. Asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.