| kiwiiy a întrebat:

Salut, am facut recent sex cu prietena mea, amandoi fiind virgini.Am facut-o cu prezervativ, dupa m-am sters, nu am facut dus sau nu m-am spalat sau ceva. Dupa cateva ore, vreo 2 cred, am facut-o iar.De data asta, inainte sa pun prezervativul am facut putin laba, si dupa ce am pus prezervativul am facut iar putin laba inainte sa introduc penisul.Chestia e ca, e posibil ca atunci cand am frecat penisul inainte sa fi pus prezervativul sa fi fost lichid preejaculator pe penis si sa-l fi transferat pe prezervativ atunci cand am frecat penisul dupa ce l-am pus? Imi este foarte frica ca s-ar fi putut intampla asa ceva, ea este in perioada fertila cred sau la o zi sau doua dupa.Sa ii spun sa ia pilula de a doua zi sau ceva, sau ma alarmez aiurea? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi o adevarata minune sa se formeze o sarcina printrun astfel de procedeu. Probabilitatea de sarcina este atat de mic incat nici nu poate fi estimat. Sanatate!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate bortoasa NU ramane deci calm eu as fi ingrijorat de prestatia prietenei tale scuze daca te voi supara dar sa faci laba cu gagica langa tine ca sa mai duci un numar este strigator la cer ea nu stie sa te stimuleze?

| Întotdeuna2 a răspuns:

Stai liniștit, nimic nu pare grav din ceea ce ai scris în mesajul tău. Bine că te - ai simțit bine.

| kiwiiy explică:

Ah da, si daca e sa ajute la ceva, am urinat intre cele doua actiuni.

| andreigroza19 a răspuns (pentru kiwiiy):

Ai urinat intre cele doua...dar ai urinat si dupa?

| kiwiiy explică:

A, si am urinat intre cele doua actiuni, nu stiu daca conteaza dar am zis sa zic ca am citit ca conteaza.