| alexa96 a întrebat:

am facut sex cu iubitul meu prima data acum o luna si de 2 zile imi intarzie menstruatia! e normal asa? asteapt raspuns.big grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este normal. Totusi, este o intarziere prea mica sa te gandesti la o sarcina. Poate fi o dereglare, mai ales daca cumva esti mica si organismul tau nu a fost pregatit pentru inceperea vietii sexuale.

| TeoPT a răspuns:

La 14 anistraight face Nu-mi vine sa cred cat de oarbe sunteti, fetelor. Sex? La 14 ani? Macar prezervativ sa fi avut.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil esti gravida daca ai facut neprotejat...la 14 ani chiar mi-ar fi rusinewinking

| foxi a răspuns:

Protejat sau nu, anal sau bucal. da si tu detalii mai multe!

| cornelia_9446 a răspuns:

Dap.
E normal asabig grin
Daca esti racita ...tot iti intarzie
Pa-pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o glum@ nu?

| dulcika1997 a răspuns:

Nu,credthinking