| Ionela4677 a întrebat:

Buna. Am făcut sex cu prietenul in data de 7-8 eram in penultima zi de ciclu, menționez ca a penetrat de 2-3 ori fără prezervativ, apoi am pus prezervativul ejaculand in el, iar pe 12 a început prima zi de ovulatie și se termina pe 17. E posibil sa rămân însărcinată și cât de mari sunt șansele?

2 răspunsuri:
| tasr123 a răspuns:

100%

| Oanaoni a răspuns:

Nu ai șanse fiindcă erai în penultima zi de menstruație. Când ai menstruație nu ești fertilă și mai ales că nu a ejaculat în interiorul vaginului. Eu nu am rămas și am fost în ultima zi de menstruație (neprotejat) și nu am rămas însărcinată! Stai liniștită! Nu mai face neprotejat! happy