| Mimippescuu55 a întrebat:

Bună, am facut sex în perioada fertilă,însă el nu a ejaculat in interior,totul a fost protejat, a doua oara el a curățat penisul cu apa si mâinile la fel, poate exista risc de sarcina?

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Daca a curatat penisul si a introdus-o iar fara vreun prezervativ, este mai mult decat posibil. In caz ca a si urinat dupa primul act, esti safe.

| Mimippescuu55 explică (pentru CIaudiu):

Am pus si prezervativ după ce a curățat penisul

| CIaudiu a răspuns (pentru Mimippescuu55):

Atunci nu poti ramane. Felicitari pentru initiativa celui care a decis folosirea prezervativului dupa act. Practic a eliminat orice sansa de sarcina.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca o sa ai ciclu nu esti insarcinata. succes.

| ywar a răspuns:

Trebuie sa-l ia la frecat si curatat cu detergent Bona Lux. Il freaca la maxim si pe urma il baga in tine sa te saturi de p@@a lui.

| Iskisk a răspuns:

Nu,stai liniștita?