| BSD2 a întrebat:

am facut sex neprotejat chiar a doua zi dupa finisarea menstruatiei! cit nu ar fi de straniu, dar prietenul nu a ejaculat deloc, chiar daca actul a durat! este risc de sarcina?

Răspuns Câştigător
| M_3091 a răspuns:

Stai linistita, erai in perioada infertila plus ca nu a ejaculat, deci riscul este minim. Cu toate ca si eu m.am panicat cand am fost intr.o sit asemanatoare:*

5 răspunsuri:
| delisa a răspuns:

In primul rand inainte si dupa 10 zile de la cilcu nu poti ramane insarcinata! Si in al 2 lea rand odata ce el nu a ejacuat in tine nu ai nici cea mai mica sansa sa ramai!

| UPT a răspuns:

Nu, in nici un caz.
Mai sunt cca 4 zile de infertilitate dupa ce ti-a trecut ciclul, deci n-ai cum sa ramai. (app, spermatuzoizii traiesc numai 3 zile dupa eliminarea lor in vagin)

| deeeeea1 a răspuns:

Riscul exista dar este minim.nu erai in perioada fertila + ca el nu a ejaculat big grin. Data viitoare protejati-va :*. Funda?batting eyelashes

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai da mult noroc si sa ai tripleti

| BSD2 explică:

Ms mult la toti...nu vin degraba tripletii...