| LauraManea1703 a întrebat:

Buna, am facut sex neprotejat cu partenerul in data de 3 martie, insa el nu a ejaculat inauntru. Menstruatia trebuia sa vina in data de 10, dar nu a venit. Este posibila o sarcina? Daca as fi insarcinata, cand as putea afla cel mai repede? Multumesc

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu poti sa fii gravida.

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu ai cum

| Teo29 a răspuns:

Mereu exista acest risc de sarcina, daca este act sexual neprotejat.
Fiti responsabili!
Folositi prezervativul inaintea fiecarui contact sexual!

| Stegman a răspuns:

Esti stresaaaaataaaaaaa?

| LauraManea1703 explică:

Din cate stiam eu chiar daca el nu ejaculeaza inauntru, lichidul secretat inainte de ejaculare poate contine spermatozoizi, si atunci pot ramane gravida? Este ceva ce as putea sa fac acum sa previn sarcina, sau e prea tarziu? multumesc