| rebi20 a întrebat:

Buna! Am facut sex neprotejat la a 4-a zi după ciclu, al 3-lea numar a ejaculat in mine, dar foarte putin, părea mai mult a fi apa, dar s-a întâmplat. ( menstruația la mine dureaza 3 zile), nu am luat pastila de a doua zi, sunt sanse de a rămâne gravida dacă nu a fost primul numar?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu prea sunt, totul depinde de cat de fertila erai tu in acea zi...fa-ti calendarul fertilitatii, desi a patra zi e prea devreme pentru o sarcina.

| dullcat a răspuns:

Buna.Apa, serios? Da, pot fi sanse de sarcina.Ai un ciclu regulat? Ti-ai calculat perioada fertila?

Răspuns utilizator avertizat
| Kakashihatake690 a răspuns:

Normal ca da, fa un test ca să fi sigura. Asa preventiv.