| CrazyMe99 a întrebat:

Buna am facut sex protejat impreuna cu prietena mea 3 zile cu mici pauze. La o saptamana dupa i.au aparut sangerari vaginale de culoare maronie. Au durat 3 zile si dupa i.au trecut. De asemenea i.au aparaut si cosuri pe fata.ce a patit?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai facut-o posta bravo

| corbulalbrosu a răspuns:

De unde sa stim noi ce s-a intamplat. Mai mult ca sigur ca i s-a pornit menstruatia asa cum a fi fost normal sa se intample in cazul in care era la termenul de a incepe sangerarea. Aparitia cosurilor are cauze hormonale si de regula acestea apar indiferent daca si-a inceput sau nu viata sexuala. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Nimic deosebit.Sunt reactii ale organismului ei in urma numeroaselor acte sexuale care le-a avut cu tine.