| CrazyYoyo a întrebat:

Buna!
Am fost cu un baiat 1 luna uumate, pana cand era nervos si a vrut sa ne despartim, atunci am iesit de pe mess >8-
Dupa, la scoala imi cerea sa il iert si i-am spus ca nu, ca nu vreau sa se desparta de mine cand are chef si sa ne impacam dupa 1 zi.
colegii mi-au spus ca a inceput sa se inroseasca la fata laughing ma rog, am tinut`o asa 1 saptamana toata lumea imi spunea sa il iert si sa ne impacam, pana si mama imi spunea lucrul asta.
Insa, in saptamana aceea ma minteam singura ca nu-l iubesc, de fapt eram confuza nu reactionam sigh
Azi la scoala fiind ultima zi (el trece a 9a ) trecea pe langa mine (mi-a spus sa nu mai astept sa ma bage in seama) si el ma mai iubestee :" love struck: ideea este ca eu aud chiar de la toata sc., si mai ales din cls de la mine eu imi bag pl in toata vitata mea ce nas da sa dau timpu inapoi.Ma inteaba totii dc nu mai esti k dana? Rasp:Uite asa ca sunt prost si nu ma mai pot inpaca cu ea nu vrea sa imi mai acorde o ultima sansa si ca vrea sa ma uite " astea au fost ultimele fraze care mi le-a spus.
Acum am realizat ca ma iubeste si imi pare rau ca si eu il iubesc sad
Numai ca. este prea tarziu ca sa-i spun sa ne impacam, mi-a spus colegamea (o pr de-a lui) ca pusese la cale sa-mi scrie in fata curtii : iarta-ma te rog frumos, te iubesclove struck al tau" si au cedat pentru ca stiau ca nu o sa ma impac cu el.
Nu stiu ce sa facstraight face minteam pe toata lumea ca il uit si ma minteam si pe minesigh
Nu stiu ce sa facsad
Cum sa il uitsigh
Pfoasigh ma simt extraordinar ca m-am descarcatbatting eyelashes
Va rog frumos, cateva sfaturibatting eyelashes Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| resemnat a răspuns:

Pune mana pe telefon, suna-l (iar daca nu-ti raspunde trimite-i msje) si spune-i ca ai fost confuza si ca nu ai stiut ce sa alegi (sa-l ierti, sa nu-l ierti)

si din cate inteleg eu tie iti place de el si regreti un pic ca ai fost cam dura cu el!

niciodata nu-i prea tarziu sa-i arati iubitului tau ca iti pare rau ca ai gresit!

sper ca te-am ajutat! mult noroc!