| Oana14_6751 a întrebat:

Buna
Am fost cu un baiat care s-a despartit de mine dupa aproape 2 luni de am fost si dupa aproximtiv o luna a venit la mine si mi-a zis sa ne impacam eu am fost de acord dar dupa cateva zile a venit sa ne intalnim cu toti prieteni lui si mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine si de atunci ii cam face avasuri prietenei mele si eu m-am bagat cu alt baiat sperand sa-l uit dar nu pot tot timpul cand sun cu prietenul meu imi amintesc de el

ce sa fac ca nu mai stiu?
crying

Răspuns Câştigător
| Gheoooorfish a răspuns:

Din perspectiva unui baiat: Adevarul este ca el suferea primul dupa tine de aia a vrut sa va impacati si dupa, ca sa nu mai simta dragostea pentrut tine a vrut sa te faca sa il placi tu pe el.Asta e treba Sper ca intelegi :d

5 răspunsuri:
| anonym_5376 a răspuns:

Pai inkearka sa nu te mai gandesti indeparteazal de tine si iintr-un fel fai si in ciuda.Sa nu te lasi din nou atrasa de el daca iti spune sa va impoacati (chiar daca mai ti la el). Pt ca, daca o sa faci asta o sa faca ce vrea din tine.
Asa ca vezi-ti de baiatul cu care esti.

Succes!

P. S:Oricum o sa fie cam greu deoarece nu-i greu sa uithzy o persoana la care ai tinut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Oana, incearca sa te gandesti la pr tau nu la fostul'. app cati ani ai? Ce a fost a fost si gata. Timpu le va rezolva pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita de el si de relatia voastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit-o si eu

| Denny_9741 a răspuns:

Sall dupa parerea mea eu cred ca el a dorit cs sa-ti demonstreze ca poate usor sa se intoareca la tine, lasindute pe tine adica el sa fie ace persoana care sa te lase dar nu tu!

Imi pare ft rau...

dar cel mai bine ar fi ca tu sa te tii mindra de tine si sa nu uiti niciodata de demnitatea ta.
Bafta!