| Jhoanaa a întrebat:

Am fost cu un baiat doi ani, si ne-am despartit ca nu ne-am inteles deloc, ne tot certam. Ne-am despartit de 7 luni, de cand ne-am despartit tot vorbim la telefon, ne-am intalnit, dar nu vrea sa ne impacam ca i-am zis sa ne mai dam o sansa dar a zis ca nu e momentul. Singura problema e ca cred ca ma foloseste deoarece el a fost primul cu care eu am facut dragoste si acum vine la mine doar pentru aia. cand are chef de sex vine la mine, dar nu vrea sa ne impacam. Ce sa inteleg de aici? Ca intr-adevar ma foloseste sau inca tine la mine?

10 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmmmm ophhh ophh!

| Purec a răspuns:

Sa intelegi ca te foloseste in ultimul hal si isi bate joc de tine in cel mai mare stil laughing Si mai poti sa intelegi si ca esti prea fraiera pentru secolul asta laughing

| anonymus07 a răspuns:

Se foloseste de naivitatea ta si face sex cand vreawinking

| roxkiss a răspuns:

Eu as spune ca da, nu il primi mai mult zi ca sau te impaci cu mine sau nu, daca nu terog sa nu vii la mine pentru... vom ramine dor prieteni, nu mai fi asa e blu=inda si naiba, inteleg ca iubirea orbeste, dar cind el isi bate joc de tine aunci trebuie sa stii cum sai dai innapoi! eu iti ropun sa-i zici ce am zis mai sus! iti imagineyi ca esti doar o jucarie pentru el! lasa-l balta, o sa-ti gasesti un baiat ce va avea grija de tine si te va iubi mullllllt! succes te pup, n buna!

| Possible a răspuns:

Odata ce vine la tine sa faceti sex, inseamna ca vrea sa o faca anume cu tine, poate s-a obisnuit si cred ca nu are chef sa te schimbe cu orice tarfa de la marginea strazii.

| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

Eu cred ca e intro alta relatie si vrea sa scape de relatia aia prima data dupa sa se inpace cu tine, daca el e primul cu care ai facut dragoste nu o sa renunte asa usor la tine stai linistitabig grin

| Mojitoo a răspuns:

Omul ala trebuie sa moara devil

| Rusu_Madalyna_1993 a răspuns:

Sfatul meu e sa il lasi in pace si sa iti vezi de ale tale.Nu merita! O data ce nu mai vrea cu tine si se intalneste numai pentru asta e clar! Tu esti bleaga ca ink ii mai faci pe plac.Incearca sa ii spui NU!

| anonym60 a răspuns:

Daca nu v.ati inteles deloc cum naiba ati stat 2 anilaughing)).a da si e logic ca te folosestelaughing)

| Jhoanaa explică (pentru anonym60):

Anonym60: nu ne-am inteles in ultimele 2 luni, in rest ne-am inteles foarte bine.