| MaDu222 a întrebat:

am fost impreuna cu o fata din clasa timp de 1 luna, ea a zis ca nu mai este ca la inceput si a vrut sa ne despartim. dar mi-a zis ca inca ma place. ne intelegem foarte bine... i-am spus de mai multe ori daca vrea sa ne impacam si a zis ca nu pentru ca e mai bine asa chatterbox. intrebarea mea este cum as putea sa o conving sa ne impacam? funda big grin

3 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Prietene priveste acest clip si o sa intelegi mai bine:http://www.youtube.com/watch?v=0IncCp_-oC8.Si oricum poate si-a dat seama ca tu nu poti fi decat un simplu amic si in acelasi timp doar un coleg de clasa nimic mai mult.

| Silence_1239 a răspuns:

Te inteleg foarte bine si eu am fost in asa situatie! Tot cu un coleg de clasa am fost impreuna 3 luni si tot ne-am despartit.Acum suntem colegi de banca si il plac din nou, insa nici unul din noi nu are curajul sa faca primul pas! Asa ca nu sta pe loc actioneaza pina nu e prea tirziu! ii poti spune ca sentimentele tot au ramas si ca nu poti fara ea! Dar daca nu o sa mearga nimic las-o poate nici chiar nu te merita!

succesehappy

| BlueR a răspuns:

Problema este ca ei nu i-a placut ceva la tine, si de-aia s-a despartit de tine cu pretext ca nu mai e ca la inceput. Incearca sa afli ce nu i-a placut la tine si restul' stii ce e de facut. Bafta!