| LookAtMeNow a întrebat:

Am fost la ginecolog la 7 saptamani dupa contactul sexual(inainte de asta am facut o multitudine de teste, toate fiind negative) si am facut o ecografie(la ovare), test de sange si de urina.In cazul in care ar fi fost vorba de sarcina, aceasta ar fi fost detectabila, corect? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu inteleg dc vi cu intrebarea asta aici? Dc nu ai intrebat la laboratorul unde ai facut respectivele analize?
Da, ar fi iesit, ai fost la ginecolog, normal ca ti-ar fi spus daca ai fi fost insarcinata.

| mona a răspuns:

Foarte corect

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

O sarcină de 6-7 săptămâni s-ar fi văzut la ecografie!

Deci, NU ai de ce să te îngrijorezi în această privinţă!

Toate cele bune.

| Carmen100 a răspuns:

Logic daca nu ti'a venit ciclul luna urm inseamna ca esti cu burta la gura... astept funda ta draga ioana