| Name177 a întrebat:

La 5 saptamani de la contactul sexual, aproximativ, ce simptome de sarcina ar putea aparea? Am facut 3 teste si sunt negative. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce rezultatul fiecarui test de sarcina din cele 3 (trei) teste efectuate fiecare in perioada optima, a fost de fiecare data NEGATIV reiese cat se poate de cert, clar, precis si sigur ca in urina NU exista hormonul de sarcina hCG si drept urmare NU poate exista nici in uter o sarcina instalata. Datorita faptului ca in organismul tau NU exista o sarcina instalata, reiese ca intr-o astfel de situatie este complet imposibil sa existe vreun fel de simptome de sarcina. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca cele trei teste au fost negative, nu poti fi gravida.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nici unul din teste nu a ieșit pozitiv mă indoiesc că ești însărcinată.

| Demential69 a răspuns:

Uite un canal de Youtube o sa iti explice totul: http://t.co.ro/h6hsK6