| Anamaria1995madalina a întrebat:

Pe 15 luna aceasta trebuia sa-mi vina menstruatia. Totul a inceput cu dureri de sani, de spate si de burta. Menstruatia a debutat insa cu o scurgere maronie deschisa, apoi câteva picături de sânge rosu si acum e o secretos foarte putina de culoare maronie, cu câteva firisoare in ea. Am facut si 2 teste de sarcina si ambele au ieșit pozitive. Am insa in continuare secretia aceea maronie si înțepături de ovare. Îmi e frica sa nu fie un avort spontan... cred ca e prea devreme pentru o ecografie, deoarece contactul sexual a avut loc in urma cu 2 -3 săptămâni, logodnicul meu fiind atunci acasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ripley a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un doctor cat mai repede, nu cred ca exista doctori care raspund intrebarilor pe aici.