| fluturas88 a întrebat:

am fost la un majorat si am cunoscut un baiat. a doua zi ma bagat in lista si am vb vreo 3 ora incontinu despre orice pot vb cu el, dar dupacea am aflat ca are prietena dar intre timp asa vb cu mine de parca era singur.si vb foarte des.insa acum mi-a zis ca nu mai are prietena dar poate se impaca.nu stiu ce sa cred.deoarece imi place de el.si imi spune lucruri frumoase. dar nu stiu cum sa aflu daca el ma place.astept poate imi cere nr de tel dar nu stiu.straight face va rog ajutati-ma ce si cum sa fac.Multumesc dau funda

5 răspunsuri:
| mitu86 a răspuns:

Buna vivi chestia asta care te-a facut el am facut-o si eu. am avut o relatie de 2 ani pe la sarsitu relatiei ma cam saturasem de ea dar in acelasi timp nu vroiam sa ma despart de ea nu stiu daca o mai iubeam dar devenise o obisnuinta sa stau cu ea si asa am incercat sa mai stau cu fete pe mess de vb sau sa ma intalnesc cu ele sa vad daca intr-adevar tin la imi pasa de 2 ani de relatie sau daca nu sa o iau cu altcineva de la inceput.si cand am vazut eu ca chiar tin la relatia asta (ca la toate care ma intalnisem le gaseam repede defecte si niciuna nu era cum era ea), ea mi-a trimis o mare bomba ca numai vrea sa stea cu minewinkingasa ca intelege si u cum suntem noi barbatii si asa e si el... id meu e mitty_86_il daca vrei sa mai vb ma gasesti acolowinking

| mitu86 a răspuns:

Bai scuze de greseli... dar m-a pus robotu ala sa mai sterg din puncte de suspensie si din greseala am mai sters si din litere laughinglaughing

| loving2008 a răspuns:

Pai ar trebui sa stai in banca ta pana o sa fie despartit oficial de prietena lui ca acum e posibilitatea sa fie cu tine si sa fie si cu ea.

| ewe a răspuns:

Eu zic sa vb cu el si sa afli daca mai are sau nu prietena. daca nu stai cu el sigur te place big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vivi cel mai bine asteapta sa faca el primul pas