| vivi21 a întrebat:

imi place de un baiat,si nu stiu cum sa-i zic ca imi place de el. nu stiu daca el ma place.ii place si la prietena mea cea mai buna de el. si nu stiu ce sa fac, cum pot sa aflu daca el ma place, si daca am sanse la el.si nu stiu daca ii place de prietena mea.va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu iti sugerezi sa ii explici si lui situatia, ca si tu si prietena ta il placeti, iar el va alege pe una din voi (banuiesc). Alta cale nu ai, decat sa ii spui ca-l placi. happy

| Takocska a răspuns:

Pai du-te mai aproape langa el fii mai atenta cu el si cand o sa vada ca esti in preajma lui o sa dea el seamabig grin. Si eu asa am dat seama ca logodnica mea vrea mai multebig grin

| vivi21 explică:

Pe mess am vorbit cu el, si ii la mine la scoala

| vivi21 explică:

El ii in clasa 8 si eu in clasa 7