| Txc a întrebat:

Heyhappy pls ajutati-ma si pe minehappy imi place de un baiat de la mine din scoala si ieri si alaltaieri am fost intr-o excursie in carre era si el.si se dadea la mine >:". o prietena a vazut ca il plac sietc.si ca sa se bage in seama a inceput sa se dea si ea la el. si mi s-a parut ca a doua zi adica ieri baiatul nu prea sa mai dat la mine daca a stat mai mult ca "prietene" mea.La plecare pe prietena mea nu a bagat-o deloc in seama dar pe mine ma salutat si ma tot intreba daca intrru pe mess si daca poate sa ma sune. Nu stiu daca ma place sau nu.ma puteti ajuta v rog?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ganeaa a răspuns:

Buna poate ii place de tine si a vazut ca pritena ta s-a bagat in seama si lui iai placut tu mai mult vb cu el pe mes la tel si na toate bunehappy

1 răspuns:
| micutadhampir a răspuns:

Daca s-a dat la tine, te place. Nu inteleg de ce atata agitatie. Vorbeste cu el pe mess, o sa aiba curaj sa iti spuna lucrurile pe care ii e teama sa ti le zica in fata.