| Daiana90 a întrebat:

am fost sa ma intalnesc cu baiatul, m-a pupat pe obraz cand ne-am intalnit dar nimic mai mult.am mers in parc, am mancat seminte si ii ziceam ca imi plac ochii lui, sa imi arate piercingul dar nu reuseam sa ma apropii de el.lui i-a fost rusine, mie la fel, am avut tentati sa il tin de mana, sa il pup dar nimiccrying(. si pe drum ziceam in gandul meu"fa ceva!" si el nimic. mi-a venit sa mor. ii dadeam peste mana pe drum si ziceam"scuze" dar nu m-a tinut de mana nici de al naibii.la despartire m-a pupat si finished.imi vine sa morstraight face

Răspuns Câştigător
| BellyGiggling a răspuns:

Buna daiana!
parerea mea este ca era f timid. de ce nu ai actionat cu prima?straight face
unii baieti se cred asa tari dar de fapt sunt niste. fatalai.
asa a patit o prietenalaughing el nu mai statuse cu nimeni nici ea. si el era f timidddI don't want to see desigur si ea dar a facut primul pas deoarece si-a dat seama ca daca nu face ceva il va pierde ptc. alta mai curajoasa poate sa faca acest pas
asa ca iti recomand sa incepi tu prima si lasa timiditatea acasa
Succes:*!
fundita acumbig grin?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuia sa fii rusinoasa, data viitoare poti face acest pas.

| blaxy a răspuns:

Betty18 +1 de acord

| Betty18 a răspuns:

Am citit si intrebarea anterioara. imi pare rau pentru tine, dar e posibil sa nu te placa baiatul sau te place putin, dar nu vrea sa se combine cu tine.
poate a vrut doar sa iesiti asa sa te cunoasca mai bine si vrea sa o luati usor...nah tu stii ce gen de baiat e, daca e mai timid mai indraznet etcbig grin

succes

| Shagun a răspuns:

Nu vreau sa ti-l jignesc dar e cam... papa-lapte blushing. Scuze dar o cere. Cum mah sa imi zica o fata ca ii plac ochii mei si eu sa nu fac nimic? rolling on the floor. Plus ca asta cu datul peste mana a facut-o si o fata cu mine, dar nu stiu de ce m-am razgandit atunci big grin (poate asa a facut si el ). Sa trecem peste! Daca e chiar asa, fara sarut la prima intalnire inseamna ca nu e pregatit in sensul ca nu isi ia inima-n dinti. In cazul asta ramane doar sa il saruti o data scurt si se rezolva.
Daca te iubeste, te va saruta daca nu, asta e. Sa stii ca poti sa il bagi de tot in pamant de rusine daca e chiar... straight face
Daca nu te saruta, te sfatuiesc sa il lasi in pace blushing. Bafta kiss

| diana_4078 a răspuns:

Buna daiana! NU fii timida asa am patit si eusadsi am pierdut fff multcrying( fii mai isteata si crede in tine insusi vei castiga mult iti spun si eu. uite id meu : dienutza. dienutza32 si cand ai nevoie de ceva zi-mi ca te voi ajutahappy:*:X pop:*

| Denissa_6338 a răspuns:

Ok. dar care e intrebareathinking

| dende4 a răspuns:

Poate e mai retras. si dureaza putin pana se mai destinde, sa poata face gesturile pe care tu le vrei.
e posibil si din cauza daca te place, nu vrea sa faca ceva gresit sa te indeparteze de el. mai iesiti, sa va cunoasteti mai bine si asa veti putea sa va apropiati mai mult si sa va treaca rusinea.winking