| Mujahideen66 a întrebat:

Salut,acu cateva zile a fost ziua unui coleg de la scoala el a facut 12 ani si eu am 13. Bun am mers la pizza si a venit si verisoara lui de 16 ani care am vazut ca se uita mult la mine in acel restaurant unde am mancat pizza.Dupa ce am plecat de acolo inapoi acasa la pritetenul meu ea pe drum m-a tinut de mana si m-a pupat si pe obraz. Dupa ce am ajuns acasa nu sa mai purtat asa dar sunt curios daca i place de mine. Oricum stiu ca nu pot fi cu ea diferenta de ani e mare si + ca ea sta foarte departe de mine.Dar totusi sunt curios

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nebuna! big grin

| marianvranceanul1 a răspuns:

Poate te place.E diferenta mare.3 ani e diferenta mare.Nu chiar.Ma cu alta ocazie poate se intampla ceva mai incitant si mai special intre tine si ea.

| Dany975 a răspuns:

Cand o fata mai mare ca tine te pupa sau asa e chestia ca te crede simpatichappyasta-i toata treaba

| shhht a răspuns:

La 12 ani voi va ganditi la asa ceva? profita de copilarie..de iubire o sa ai timp o viata...