| elena142536 a întrebat:

am iesit acum cateva zile cu prietenii in club si acolo am cunoscut un tip, acesta si a arata interesul fata de mine spunandu i unuia dintre prieteni ca ma place apoi am inceput sa dansam si sa vorbim. Am aflat ca acesta este politist, asadar mi-am facut o impresie buna despre el ca fiind un baiat serios. El mi a cerut numarul de telefon, spunandu mi ca nu are facebook. Am iesit o cu el si nu a facut decat sa ma sarute incontinuu evitand orice discutie intre noi, apoi m a invitat cateva zile in orasul unde el isi are serviciul, am mers si ma m simtit ok cu el doar ca parea uneori distant... cand ma m intors acasa am aflat ca are si facebook si prietena de 5 ani. el mi a spus ca este certat cu ea de o saptamana si continua sa vorbeasca cu mine si imi spune ca vrea sa ne vedem din nou. Ce ar trebui sa fac? E posibil sa fie doar o faza care o sa treaca daca se impaca cu fosta lui prietena?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca ti-a ascuns ca are prietena si ca nu are facebook, inseamna ca nu este un baiat serios si ca vrea sa te aiba ca prietena pentru a face cat de curand sex cu tine. Lasa-l si cauta un al baiat care sa fie sincer fata de tine si cu care sa te iubesti cu adevarat.

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Te-a mintit din prima. Vrei sa ii dai ocazia sa o faca din nou?