| anonim_4396 a întrebat:

am incercat de 2 ori sa o fac cu prietenul meu..prima data a curs putin sange dar nu a intrat decat putin si a doua oara tot asa a intrat prea putin.e posibil sa mai fiu virgina? sau daca la urmatoarea incercare mai curge sange?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu cred ca mai esti virgina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai eşti virgină!

Din moment ce te-a penetrat ( deci, şi-a introdus penisul în vaginul tău; chiar şi puţin, e suficient să fi intrat 2-3 cm, adică vârful/glandul ) s-a RUPT membrana himenală ( parţial sau complet ), chiar dacă NU ţi-a curs sânge a doua oară - iar acea sângerare uşoară de la primul contact sexual era un SEMN că s-a rupt himenul.

Cam 20-25 % dintre virgine NU sângerează în momentul deflorării, iar alte 30-40 % sângerează foarte PUŢIN ( aproape neobservabil )...

Concluzie : NU mai eşti virgină!

Toate cele bune.

| Xenya a răspuns:

Cum poti sa intrebi asa ceva?! Gandeste inainte sa vorbesti si inainte sa postezi intrebari la care raspunsul este logic!
Stai calma, nu mai esti virgina, daca de asta te temeai!

| MotanuJmekerit a răspuns:

Din timp ce a curs sange numai esti virgina, nu va mai curge sange ESTI FATA MARE :*

| mickidutza a răspuns:

Nu mai esti. dar ai grija pentru ca si data viitoate cand se va mai intampla, tot va curge unpik, dar nu te teme.winking

| CeInteleptul a răspuns:

Curge mai fata
ce sa-i faci
mai incercati si voi
cu prezervativ mai bine!
si o sa va fie tare bine!

| Mariiuta a răspuns:

Nu ..pacat pentru atata lucru.

| Borsandi_Ramona_1996 a răspuns:

E posibil sa nu mai fii