| Stefan145 a întrebat:

Bună,am incercat sa fac cont de olyfans,dar nu îmi dă voie de la poza de buletin, ce sfaturi îmi puteți da!?, mulțumesc anticipat!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna ca nu iti da voie?

| Stefan145 explică (pentru suntserios):

Pai îmi pun poza cu buletinul și cu fata mea pe urmă apoi îmi zice că adresa și zip cod nu sunt bune

| Violleta2022 a răspuns:

Pai trebuie sa ai PESTE 18 ani si sa pui toata imaginea din buletin cu datele tale personale, nu doar poza.

| Stefan145 explică (pentru Violleta2022):

Am peste 30+

| Violleta2022 a răspuns (pentru Stefan145):

In cazul asta, urmareste instructiunile corect si posteaza buletinul scanat corect, sa se vada clar nu doar poza ci si toate datele din el, CNP-ul, data nasterii, numele samd.
Iar la zipcode trebuie sa introduci codul postal al locuintei tale.
Succes si spor la cheltuit!

| LordCristobal a răspuns:

Poate divinitatea nu vrea sa faci asa ceva.
Dar mai incearca pana reusesti, fa alte poze buletinului.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ar trebui sa-ti dea de gandit.

| sincert a răspuns:

Incearca sa iei buletinul unui parinte/gardian legal
cu placere si spor la "treaba"

bucurii