| Azkadella a întrebat:

Am instalat un nero de un gb jumatate s acum nu il mai vreau.cand dau sa il dezinstalez da eroare si nu mi-l dezinstaleaza. Ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| bughy89 a răspuns:

Bun deci fii atenta la ce iti spun. Trebuie sa il scoti din safe mode. Deci dai un restart la comp si inainte de a aparea chestia aia cu windows care se incarca trebuie sa apesi F8. Trebuie sa ai o sincronizare buna deci o sa dai restart de mai multe ori pana iti iese. Dupa ce selectezi safe mode ii dai enter si astepti sa se porneasca. Apoi intri in add/remove din control panel si ii dai uninstal. Daca nu o sa mearga ii dai delete pur si simpluwinking Dupa ce ai terminat treaba dai restart si pornesti compu normal nu mai ai treaba cu safe modul. Nu ti-as indica sa stai prea mult prin el nu de alta da sa nu faci ceva prostiitongue

1 răspuns:
| Azkadella explică:

Mers mult.Am reust pana la urma dar daca nu mergea foloseam metoda ta:*