| robertdaniel95 a întrebat:

Hey TPU
Cum pot sa dezinstalez si eu Nero ca am instalat in calculatori si zice ca nu s-a instalat corect si vreau sa-l dezinstalez, dar mi se blocheaza pe la jumate si ramane asa?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu Unlocker, de regula cu acesta merge daca au dat gres celelalte metode de dezinstalare. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Cu revo uninstaller sau incearca sa il reinstalezi sau repair installation

| emmyl a răspuns:

Start> Control Panel> Add or Remove Programs (Programs and Features)> clic pe Nero> Remove (sau Uninstal).
Dacă tot nu merge intră în C> Programe> Nero și șterge-l pur și simplu

| Fanatic a răspuns:

Apesi pe bara de start\control panel\add or remov programs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un tool care face curatarea fisierelor nero, da-mi un id pe privat si ti-l trimit.