| anonim_4396 a întrebat:

Buna am intalnit un baiat pe facebook m-a bagat in seama zicandu-mi ca sunt frumoasa si din astea am continuat sa vorbim bineinteles el avand prietena mi-a povestit ca nu se mai inteleg atat de bine si ca relatia lor nu mai merge ca nu stie ce va face dar nu crede ca o sa i mai dea vreo sansa ca i-a dat destule mi-a povestit de comportamentul ei si altele dupa nu foarte mult timp mi-a spus ca nu mai merege ca nu se schimba si ca i va spune ca s-a terminat, mi-a cerut numarul am mai tinut legatura am inceput sa vorbim de foartemulte lucruri ca si cum ne-am cunoaste de-o viata am inceput sa vorbim pana si despre sex imi spunea ca ar vrea s-a ma cunoasca noi suntem la o distanta de vreo 5 ore a hotarat s-a vina s-a ma cunoasca am tot vorbit la telefon eu venisem cu o prietena el la fel cu un prieten ne-am intalnit la un suc o distractie un club ceva cand m-a vazut m-a luat de mana uimit si mi-a zis ca nu se astepta s-a fiu atat de frumoasa si ca ii place la masa nu ma mai scotea din priviri si ma tot tinea de mana m-a mangaia imi spunea ca s-a meritat atata drum s-a ma vada ca s-a indragostit de mine una alta in fine ne purtam ca doi indragostiti ne sarutam in club era numai cu ochii pe mine spre seara mi-a zis ca ar vrea s-a stam undeva numai noi doi asta vorbisem si la telefon dar i-am dat de inteles ca nu se va intampla nimic de fata cand mi-a zis asta i-am zis iar dar esti constient ca nu se va intampla nimic a zis stai linistita vreau s-a te managai e altfel numa noi doi s-a te simt aproape s-a te imbratisez a zis mergem i-am zis nu stiu mai pana la urma am zis bine haide am mers am stat amandoi nici bine nu am ajuns si m-a tintea din priviri incepuse sa ma sarute sa vrea sa ma dezbrace i-am zis nu se poate a zis relaxeaza-te ne simtitm si noi bine am tot zis s-a termine nu se lasa dar era dragut cu minenu era brutal pana la urma l-am lasat s-a ma penetreze dar eram pierduta dezamagita de el de ce spusese ca nu s-a putut abtine si ma uitam pierduta la el cand el continua sa ma iubeasca m-a intrebat ce e cu mine i-am zis sti foarte bine ca nu trebuia s-a facem asta dupa ce am terminat i-am zis ca e ca toti ceilalti baieti a zis nu e asa te inseli o sa vreau sa tinem legatura incontinoare in fine a trecut ziua asta m-a cauta tot timpu la telefon si prin mesaje spunand intruna ca i este dor de mine ca s-a indragostit ca el pe mine ma vrea dupa ce am mai tinut legatura l-am sunat si m-am gandit s-a il intreb de fosta cumva s-a dat de gol ca nu au incheiat relatia eram f suparata l-am intrebat de ce m-a mintit mi-a zis ca altfel nu putea sa ajunga sa ma cunoasca asa si s-a fim atat de aproape si s-a ma aiba i-am zis cu asta nu ai castigat nimic i-am zis e problema ta faci ce vrei da eu ma simt ca o fraiera ca m-ai mintit am fost proasta a zis stai linistita totul va fi bine am continuat sa tinem legatura i-am zis trebuie sa iei o hotarare asa nu merge ori eu ori ea a zis ok iti voi spune vineri ce am decis inainte sa vina ziua asta eu m-am dus sa il vad pentru ca imi zisese ca daca tineaila mine veneai si tu s-a ma vezi m-am dus a fost ok ne-am iubit i placea f mult de mine imi povestea m-a mangaia pe par, se uita in ochii mei a doua zi fara sa i zic nimic a zis cred ca ramanem prieteni dar printr-un mod asa mai placut bagat in conversatii si povesti si i-am zis cu indiferenta ok stai linistit nu e problema si a inceput sa imi vorbeasca si sa imi povesteasca de-ale lui ca si cum nu s-a intamplat nimic si-a dat seama ca sunt suparata si la un moment dat dupa ce am mai vb i-am inchis am zis ca vreau s-a ma bag la somn a doua zi i-am trimis ca nu vreau s-a ma mai caute deloc dar nu a incetat s-a imi trimita mesaje i-am zis foarte multe si i-am reprosat ca nu este normal ce a facut cum m-m simtit a zis ca nu i-a placut ca nu l-am iubit in pat indeajuns ca eram in alta lume dupa un timp mi-a zis ca i-a mai dat o sansala la aceasta fata sa vada daca merge ca nu e asa usor ca il iubeste foarte mult si de asta i-a mai dat o sansa am vazut si mesaje in care se ruga sa se impace ea de el, el a zis ca eu sunt diferita fata de ea si comportamentul meu si gandirea si daca nu merge nici acum ramanem noi doi i-am zis ca nu sunt roara de rezerva de la caruta a zis pana atunci poti sa iti faci pe altcineva si daca n-o sa mai fi libera asta e dar nu vreau s-a rup legatura cu tine! vreau s-a ramanem prieteni s-a tinem legatura incontinoare Mentionez are 26 de ani! Va rog cat mai multe sfaturi Dau fundita! Ce e gresit ce sa fac eu il plac pe el! Dar nu am mai avut o situatie ca asta si nu stiu ce si cum s-a mai procedez i-am zis ca il plac ca tin la el ca vreau sa fim impreuna asta stie dar spuneti-mi va rog ce parere aveti Astept Cat mai Multe Raspunsuri! fundita CEL MAI BUN RASPUNS:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu ştiu ce să zic, parcă am pierdut filmul la jumate.
Pot spune în primul rând că ţi-ai făcut-o singură, acest tip de 26 de ani te-a folosit doar.Pot băga mâna în foc că ţinta lui a fost doar să te bage în pat.
Te-a minţit, te-a folosit, acum ce vei face?
Nu ţine la tine, te vrea doar pentru o aventură, nimic mai mult.

Nu ştiu dacă îmi vei asculta sfatul, dar într-o zi o să-mi dai dreptate.

1 răspuns:
| Valleria a răspuns:

Sa zicem ca o lasa pe ea totusi si ramane cu tine. DAR, o sa mai ai tu incredere in el, nu-ti este frica ca o sa faca la fel si cu tine?