| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

Bunasad. Am intalnit un baiat pe net cu care am vorbit mult el are 21 iar eu 15. Am facut o intalnire. Prima data am mers si era acolo da cu mai multi. Si am plecat. A 2 oara am mers si nu o venit sad. De atunci l-am vazut o data cand ne-am intalnit pe strada si atunci numai la mine s-a uitat si eu la el. De relatia noastra nu stie nimeni. De atunci m-a sunat o data, am raspuns si nu o zis nimic la telefon si am pus jos. Si eu l-am sunat da avea telefonul inchis. Azi am aflat ca de aia merge in fiecare sambata la tara pentru ca are prietena. Si mi-a zis cineva ca nu mai vine inapoi. Si acolo nu o sa aiba net. Cum sa il uit?crying Chiar il iubesc. Si nu imi ziceti mie predicati legat de varsta ca ma lasa rece. cryingcrying Ms:*sad Prima data cand l-am vazut m-am indragostit de el sad Nu pot uita clipa aia si cand l-am vazut ultima data asa s-a uitat la mine crying si eu am plecat crying

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey fata, desi o sa zici ca sunt nebuna, iti zic eu ca aia nu e dragoste ci o atractie sau un capriciu de moment...nu poti iubi ceva ce nu cunosti!
Te-ai lasat dusa de vise si ai ramas cu buza fripta, pe romaneste!
Asta sa iti serveasca drept lectie pentru mai tarziu: inainte sa accepti un baiat afla si tu mai multe despre el!

| nobody_9468 a răspuns:

Sincer... da'l uitarii.Cum si'a permis sa va intalniti si el sa fie cu toata gasca sau s anul vina la intalnire? Stii care e treaba nu faci altceva decat sa te injosesti in fata lui. Oricat l'ai iubi nu te ma injosi, si'a batut joc de tine, e doar un tip care pur si simplu n'are ce facewinking. O singura data m-am injosit in fata unui tip, fiindca a fost primul meu iubit si nu stiam exact cum sta treba si ce crezi? dupa 2 ani i'am aratat cine sunt si cat de mult m-am schimbat de cand fusesem cu el.Si omul a realizat, chiar i'am si zis ca nu ma voi mai injosi in fata nimanui! Da.am primit un raspuns"te'ai haladit si tu...", intr'o mica parte asa si este, fiindca intr'un fel i'am facut ce mi-a facut si el mie, doar ca el isi risca viata cand umbla cu mine, si vorbesc serios ca'si risca viata, adica daca tata il vedea pe strada cu mine il baga in spital. Dar a primit ceea ce a daruithee hee.
Concluzia este ca nu trebuie sa te injosesti in fata nimanui!

Bafta.

| Rizer a răspuns:

Poi poate baiatul are prietena si are o relatie serioasa pentru tine a fost doar o scapare o "aventura" probabil! Eu zic sa-l lasi in pace si sati vezi de treaba ta ai 15 ani el 21 poate are prietena de aceeasi varsta cu el si poate au planuri pe viitor, nu te maibaga intre ei!

UITA-Lwave

| AnaEindragostita a răspuns:

Wow este un moment maifragil ca sa zic asa un baiat care te place cred iar tu il placi la nebunie nu exista cale de intoarcere a iubirii tale fata de el singurul sfat e sa-ti faci alt prieten sau sa l suni si sal convingi sa mai vina macar in vizita sper ca ti-am fost de ajutor