| JustMe2099 a întrebat:

Am întreținut relații sexuale cu prietenul meu acum aproximativ 2 săptămâni, el nu și-a dat drumul în mine. Peste cateva zile trebuie să-mi vina menstruația, dar problema e ca nu am simptomele care le aveam înainte, cum ar fi sânii umflati si care inceapeau sa ma doara cu o saptamana si ceva inainte de menstruație. Pana să-mi incep viata sexuală nu aveam acest simptom, ci dupa a apărut, dar acum, ca imi aparea in fiecare luna, pentru ultimele 5 luni, mi se pare puțin ciudat sa nu mai fie. Există vreo sansa sa fi ramas însărcinată daca nu mai am acel simptom? ( si crampele, care trebuiau sa apară pana acum )

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Esti insarcinata

| neutrino a răspuns:

Intotdeauna atunci cand faci sex neprotejat trebuie sa te astepti si la posibilitatea unei sarcini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi un mic dereglaj hormonal si menstruatia sa iti vina mai tarziu. Slabe sanse sa fii insarcinata daca spui ca baiatul nu a terminat. Menstruatia poate intarzia si doua saptamani, dupa aceasta perioada ar trebui sa te puna pe ganduri.