| Oana157 a întrebat:

Buna,

Am jucat adevar sau provocare cu prietenii si iubi a fost intrebat cu cine ar face sex dintre cei prezenti in afara de mine si de ce. Si a ales-o pe o prietena de a mea ce e si colega de firma cu el pe motivul ca ii placea ca era in colanti albastri si e culoarea lui preferata.

Acum ei au o iesire cu firma si cand l-am condus la autocar am vazut-o pe fata aia ca era in colantii aceia de atunci.

Faza e ca mi-am facut filme... ce parere aveti?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice e posibil, asa ceva nu se face fiind intr-o relatie dar colantii albastri au aparut din nou nu m-as indoi sa fie la locul lor, ceva au de gand sa faca. 2 la rand numa copii mici joc adevar sau provocare voi ati ajuns din nou la varsta aia sau cum? E mai bine zis adevar sau realizare cu chestiile alea la varsta voastra

| RAY a răspuns:

Daca nu ai incredere in el va pierdeti timpul reciproc,unde incredere nu e,nimic nu e, baza este increderea, crezi ca te inseala cu amandoua? inteleg gelozia dar totusi fii rationala, era un joc, ca il atrage sexual poate fetele alea pe tine te iubeste

| Ale5184 a răspuns (pentru RAY):

E greu sa ai incredere in cineva in ziua de azi. Încrederea se castiga. In situatii de genul, increderea se castiga doar daca vezi ca a mai avut alte posibilitati dar nu i-a pasat, alegandu te pe tine de fiecare data. E bine si sa fii paranoia putin. La cum e lumea in ziua de azi...

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Draga mea nici noi suntem mai diferiti suntem la fel,omul este o fiinta emotionala care se comporta haotic,suntem niste maimute constiente de existenta lor atat,cu aceleas nevoi, comportament complet lipsit de ratiune,vezi de conducatori lumi ce comportament de maimute au
Trumph, Putin, Merkel, piticul atomic, maimutele sunt poligame nu sunt monogame

| Ale5184 a răspuns (pentru RAY):

Stai ca m-am razgandit. Nici ea nu e mai buna ca se gandea sa isi insele iubitul cu un vecin acum cateva luni. Toti o apa s-un pamant. Las-o, RAY, pe asta cu poligamia. Suna bina pana ti se intampla tie.

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Ale si eu am iubit cu adevarat, stiu cum e, dar, ce pot face, de atunci nici numai ma implic, totul cere credinta, speranta e o credinta

| Ale5184 a răspuns (pentru RAY):

Nu poti nici sa nu te implici. Trebuie sa continui sa cauti. Aia e. Cu totii am patit-o cel putin o data in viata.

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Asa e, sa avem din nou credinta in cineva

| Andreeush a răspuns:

Ești sigură că îți este prietenă?

| SilentRain a răspuns:

Cam bou iubitul tău, dacă erai tu întrebată asa și raspundeai altul probabil el făcea spume la gură
Du-te și vorbește cu el spune-i ce simt ce gândești, și că nu ti-a placut ce a făcut, spune-i sa se pun el în locul tău
Nu lasă să treacă situația neobservata, azi face o gluma și mâine poimâine si-o trag

| FreddieM a răspuns:

Cred ca esti o buna scenarista.

| GouDidodino a răspuns:

Eu cred ca cei doi deja au o aventură

| Ale5184 a răspuns:

In legatura cu jocul, aia e. Poti spune multe. Nu i-as da importanta.
In schimb, prietena aia a ta pare a crea putine probleme. Teoretic ai zice ca e o coincidență, dar poate a si facut-o intenționat pentru a atrage atentia iubitului tau. Vezi zilele astea cum se comporta iubitul tau. Daca e mai rece cand il suni, daca pare grabit si te expediază repede, daca nu iti raspunde la telefon. Compara cu actiunile pe care la avea inainte. Daca si inainte era mai distant, atunci poat3 nu e o problemă, dar daca nu era si acum abia vb cu tine...inseamna ca e o problema. Succes!

| Aghireirs a răspuns:

Dacă iubitul tau te iubește, nu va face absolut nimic și nu-l v-a interesa de prietena ta.
Tu in schimb dacă stii ca te iubește și tine la tine enorm de mult atunci ai încredere ca v-a sta cuminte
Funda?

| tina8883 a răspuns:

Vagaboanta a vrut să iti faca in ambitie si să iti ia gagicu. Spune.i iubitului tău că daca te inseala iese Caracal direct?