| Dany_Daniela_2000 a întrebat:

.am luat si eu ellaone deoarece am avut un contact sexual neprotejat ...si la un interval de 15 min dupa luarea pastilei am urinat ...isi va mai face efectul?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Efectul pastilei EllaOne nu este afectat de nimic altceva decat de o eventuala eliminare a acesteia, prin voma produsa in primele 15-30 de minute dupa administrarea sa. Nu reusesc sa inteleg cine va sfatuieste sau recomanda sa folositi aceste pastile blestemate si nenorocite. Pastila EllaOne este unul dintre medicamentele pe baza de hormoni care provoaca cele mai grave, nocive si periculoase modificari ale actrivitatii hormonale pe termen lung sau foarte lung mai ales atunci cand este folosit inutil si fara rost. Sa ai parte de multa sanatate!

| HazelEyes77 a răspuns:

Da isi face efectul n are nici o treaba cu mersul la baie dupa administrarea ei.