| gina09 a întrebat:

am mai avut prieten inainte si ne-am sarutat. dar acum nu's ce e cu mine parca m-am prostit nu's sa mai sarut il tot musc de limbacryingnu stiu ce se intampla cu mine sa ii spun sa ma invete sau alceva mi-e rusinecryingcum as putea invata din nou sa sarut asa cum trebuie si sa ii placa unui baiat:X va rog chiar am nevoie de sfaturi sincere si ajutatoarecrying((((

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nobodyy a răspuns:

Numai fi atat de incordata. Daca nu ti la persoana aia.o sa fie cam urat. Daca tii trebuie sa te relaxezi si sa lasi totul sa decurga normal.Va fi bine.~Yoni

| gina09 explică:

Pai il iubesc chiar ft mult si din aceasta couza nu inteleg ce e cu mine?