| DaianaDiana a întrebat:

Ce o sa va intreb este putin jenant dar...nu am sarutat niciodata pe nimeni si nu prea stiu cum se face big grin sarut dar fara limba...pls sfaturi?!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| briosicabriosel a răspuns:

Il iei in brate usor, si te apropii incet de buzele lui, le atingi usor, si le saruti.

| Onn3 a răspuns:

Pur si simplu ii atingi buzele

| irina41099 a răspuns:

Asta vine de la sine

| thepassenger a răspuns:

Nu-ti face griji in legatura cu asta...fiecare are stilul lui si o mearga de la sine, nu e mare lucru de explicat.eu am 26 de ani si am sarutat mai multe fete, dar nu stiu cat de corect sau incorect am facut-o laughing so... dont worry!

| DaianaDiana explică (pentru thepassenger):

Be happy...mersi tuturor funda vine dupa ce voi incerca asa ca...mai asteptati nu o sa v uit