| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,vineri ies cu o fata in parc,un prieten de al meu cand s-a despartit de ea s au sarutat de la prima intalnire,problema e ca nu stiu sa sarut,i as propune sa ma invete dar imi e frica sa n u rada de mine, plus ca nu stiu ce trebuie sa fac sa las urme pe gat, deci ce ma sfatuiti sa fac?

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

De ce sa lasi urme pe gat? Care e scopul? E o vita ca sa o insemnezi?
Acum, ar trebui sa nu iti mai faci probleme. Vine instinctiv. happy