| Emiliaemy1992 a întrebat:

Am mâna ruptă din cot, dupa cat timp as putea sa fac dragoste?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

După ce te vindeci asta nimeni nu poate stii, depinde de organismul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti face dragoste oricand cand ai un barbat langa tine, ca nu-ti folosesti mana rupta, doar desfaci picioarele.

| FreddieM a răspuns:

Problem solved. Foloseste-o pe cealalta.

| Emiliaemy1992 explică (pentru FreddieM):

Mulțumesc frumos pentru sfat

| Paul754880338 a răspuns:

Daca ai in plan ceva acrobatic, ca un stand pe maini cu picioarele in sus, mai ai rabdare vreo 6 luni. Daca te lipsesti de acrobatii, nu te teme, nu vad cum altfel ai putea folosi cotul in actul sexual... daca nu am ramas eu in urma cu noutatile.

Răspuns utilizator avertizat
| Emiliaemy1992 explică:

Am toata mâna dreaptă in ghips