| savageboy87213 a întrebat:

Cand ai mana rupta si te vindeci, mai e la fel de flexibila ca inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E la fel de flexibila, am avut mana rupta si o folosesc la fel ca inainte

| Woman2Womanro a răspuns:

Daca e bine tratata, adica e pusa in ghips in pozitia buna, ar trebui sa fie la fel de flexibila. Depinde si cat de rupta a fost si varsta pacientului.

| Vampire150 a răspuns:

Pai depinde cam cat de tare ti-ai rupt-o! in general, dupa asemenea accidente mana isi pierde din flexibilitate, dar destul de putin...concluzie: Nu e chiar asa flexibila ca inainte.