| Alis57 a întrebat:

Buna, am mare nevoie de ajutor, adică luna trecută Aprilie, nu mi-a venit, iar luna asta mi-a venit normal, dar acum după ce mi-a trecut am niste dureri sub buric, am avut contact sexual neprotejat la sfârșitul lunii aprilie si in primul weekend din mai, după care luni mi-a veanit si cum spuneam, am niste dureri in zona de sub buric, imi puteți spune daca poate fi vorba de o sarcina?

Răspuns Câştigător
| xilef123 a răspuns:

Daca ai avut ciclu, nu ai sarcina!
ai insa probabil o boala venerica, mergi la doctor ca sa nu o dai mai departe;-)

8 răspunsuri:
| xilef123 a răspuns:

Probabil ai luat vreo boala sau vreo infectie de la sexul neprotejat

| Alis57 explică (pentru xilef123):

Deci nu poate fi vorba de o sarcina?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Alis57):

Clar nu

| Alis57 explică (pentru Marius22222222222):

Imi poti da mai multe detalii de ce clar nu?

| Iuliaiuliaiuliaiuliaiuliaiulia a răspuns (pentru Alis57):

Clar nu pentru ca formarea uneri sarcini este posibila atunci cand esti in perioada fertila, iar sansele maxime sunt in ziua ovulatiei. Ovulatia este mereu cu 14 zile inaintea primei zile a ciclului menstrual.

| YoULoVeAnGeL a răspuns (pentru xilef123):

Boala venerica? laughing) wtf?!?

| YoULoVeAnGeL a răspuns (pentru xilef123):

Cum sa zici ma asa ceva!? O boala? Boss. Durerile apar la femei din neant. Nu stii cand te loveste o durere si de ce. Doamne fereste. Decat sa vorbesti a prost si sa te creada alti oameni mai bine tai cablul de net si toata lumea e feicita happy ce zici?

| Alis57 explică (pentru Iuliaiuliaiuliaiuliaiuliaiulia):

Multumesc mult, dat acum a inceput sa curgă ceva maro deschis de acolo, stii cumva care i cauza?

| xilef123 a răspuns (pentru Alis57):

Daca ai avut ciclu, nu ai sarcina!
ai insa probabil o boala venerica, mergi la doctor ca sa nu o dai mai departe;-)