| mykkki a întrebat:

am mare nevoie de ajutor...am facut un cont pe okazii si am cumparat o placa de par la care scria 5 lei fiind noua pe acest site de unde sa stiu eu k pretul era fictiv si k de fapt cel real era de 50 de lei! si acum am primit pe mail Cerere returnare comision ce trebuie sa scriu in Formular retur comision Va rog raspuns repede! Va multumesc! scuze d categorie

2 răspunsuri:
| MonsterEnergy a răspuns:

Daca trebuie sa platesti mai mult decat scria pe site, refuzi.Am o cunostinta care a cumparat un laptop cu 1000 ron si a primit o caramida happy

| mihnealaurentiu a răspuns:

In caz ce iti cere mai multi bani decat scria pe site nu platesti. Nu ai ce pierde tu ca si cumparator. Pe okazii unele persoane isi pun preturi mai mici pentru ca "okazii" la fiecare vanzare site-ul cere comision