| alinagyo a întrebat:

Buna,am mare nevoie de ajutor :o prietena iubeste un baiat de la mine din clasa,ea fiind de la alta clasa,. Faza e ca ei se joaca mereu,el da impresia ca o place,iar ea vrea sa-i spuna ca il place dar nu stie ce cuvinte sa foloseasca, vrea ca totul sa fie clar si la obiect.Va rog mult sa imi spuneti cateva idei.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa aiba grija ca jocul in care s-au angajat e castigat de cel care vorbeste ultimul.
Sa nu-i spuna deci nimic,sa-si pastreze secretul, chiar daca plezneste.
Sa-l aduca la stadiul la care sa vorbeasca el primul, ea sa-i arate doar ca-l place, asa cum face si el.
Si va fi bine, tachinarile amoroase si tot jocul indragostirii e delicios!
happy

| Awesom a răspuns:

Pai asa-i acuma, dar da-i un semn din partea ta ca-l placi.Sau ia-l la o parte si marturiseste-i.

| alinagyo explică (pentru Awesom):

Am nevoie de un speech ca ea e in pana de idei, de asta are nevoie big grin. Daca mi-ai putea da cateva idei...Dau funda big grin

| neutrino a răspuns:

Exista un proverb in legatura cu un drum lung, un caine si grija unora de la protectia animalelor.