| Ami_DAvido_1996 a întrebat:

Hei, imi place de un baiat cu care am fost mai de mult ( cateva zile). Faza e ca atunci ne-am despartit pentru ca eu am vrut sa ma impac cu fostul. De atunci el are prietena. Acum. eu m-am transferat de la alt liceu la el in clasa si trebuia sa stau singura in banca... asa ca, el s-a oferit sa stea cu mine. Mereu ma priveste, dar cand il privesc se face ca nu se uita la mine... imi tine loc in maxi si imi da impresia ca si lui ii place de mine desi are prietena. nu stiu ce sa fac. as vrea sa fiu cu el dar nu stiu cum sa fac si nu stiu daca e o idee chiar puna.Cea mai buna parere primeste funditabatting eyelashes
Multumesc :*
Ps. asta este contul varului meu... eu ma numesc Bianca

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca are prietena,sa nu te intereseze deloc.
Nu cred ca ti-ar fi placut sa fii tu prietena lui si sa te trezesti ca se ofera sa stea in banca cu alta sau ca-i tine loc in maxi.
Nu-l baga in seama.
Daca te place si nu e imatur,sa isi incheie socotelile cu prietena, intai, apoi sa se apropie de tine.
Dar, din moment ce ati fost impreuna doar cateva zile, esti sigura ca nu incearca sa fie doar prietenos?

| neutrino a răspuns:

Bianca draga, el este un baiat sanatos, ii place foarte mult de tine, dar si de prietena lui si nu numai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal, daca tu l-ai lasat pe el pentru fostul`, acum si el ar trebui s-o lase pe aia pentru fosta, adica pentru tine.Parca asa vine…
Oricum, nu stiu cat de mult inseamna chestia asta – ca iti tine loc in maxi-taxi.Parerea mea e sa iti gasesti un iubit care daca tot vrei tu sa fie asa atent si amabil,ar fi bine sa-ti tina locu` intr-un C-class, sau intr-un ML – ceva…
Si fa-ti si tu un cont aici, ca noi am mai avea si alte sfaturi pentru tine, dar ne gandim ca citeste verisoru` asta al tau, si dupa aia te toarna pe la maica-ta…

| Ami_DAvido_1996 explică (pentru anonim_4396):

Puteti sa imi spuneti sfaturi aici. ca verisorul meu nu are cum sa vada ca el nu mai are parola conturilor astea.