| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am mare nevoie de ajutorul vostru.
Deci, sunt împreuna cu un bărbat care a fost însurat, s-a despărțit de soție din cauza neînțelegerilor, lipsei unei vieți intime ok ș.a.m.d.
Știu ca a avut o amanta timp 3 ani când era cu soția. Atunci când soția a aflat nu a avut curajul sa-și lase copiii ( multe certuri am înțeles ca a avut) amanta a plecat peste hotare, iar el a rămas pentru copii, nu a divorțat și soția l-a iertat, nu a avut o viața buna din acel moment, de aceea a și divorțat...
Intr-o zi, având acces la unele din conturile lui de email, m-am uitat din curiozitate sa vad ce găsesc, știți curiozitatea femeilor...Și na surpriza, găsesc poze din timpul când el era cu amanta, dar nu oarecare poze, ci sute de capturi de ecran cu el la birou privind cum amanta făcea chat, goală și alți bărbați o priveau. El era înscris in chat și se uita la ea, cum excita bărbații ( Menționez ca m-am documentat și e un chat gratuit) Eu am rămas socata privind sutele de poze care s-au salvat și el nici măcar nu știe de asta...
Ajutați-mă cum sa reactionez la asta!
L-am prins de câteva ori privind porno, mie nu mi-a propus sa privim împreuna și când i-am zis dacă exista o problema in relația noastră să-mi spuna. A zis nu, tu nu știi cât de bine ne înțelegem. Fiecare are dreptul la viața personală și nu e nimic rău dacă privesc, toți se uita.
E drept, simt ca ma iubeste și se vede, ne înțelegem de minune din toate punctele de vedere, mai mult decât atât vrea sa ne căsătorim, dar nu știu ce sa cred. Uneori am impresia ca îmi ascunde ceva... Intr-o zi, ca sa descos mai mult, il întreb, ce părere ai dacă as face chat?
La care el mi-a zis: Nu mi-ar plăcea deloc asta, eu te iubesc, vreau sa ma căsătoresc cu tine, imaginează-ți dacă afla cineva... Nu îmi place deloc sa aud asta, categoric...
Atunci eu ce sa cred, va rog orice sfat m-ar ajuta!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A avut amanta inainte. Si tie te.ar paste aceeasi soarta - e normal ca cioflingarii de gradul lui sa aiba acces la voi. Un om normal nu ai reusit sa gasesti

| darrio2007 a răspuns:

Chiar vrei o relatie cu asemenea barbat? Te va insela si pe tine ca si pe nevasta-sa. Doar daca nu vrei un menage a trois, quatre etc.

| Andreeush a răspuns:

Chiar vrei un viitor cu un asemenea individ?

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian7art a răspuns:

Acum că ai descris mai detaliat tind să cred că tipul are o problemă și una mare...ca să inseli trei ani de zile asta nu mai e o greșeală nici o cădere in ispită.
Cască bine ochii..stiu ce spun.

| AdonisDev2208 a răspuns:

Nu cred că ar trebui sa continui relatia

| AlinaIs a răspuns (pentru AdonisDev2208):

De ce crezi asta?