| Mihαelα a întrebat:

Buna happy "am mare nevoie de ajutorul vostru! Inainte prietenul meu mereu ma mintea, nu imi ziceai nici pe unde merge nici cu cine, mai mereu ma mintea, insa de la o vreme imi zice totul si chiar incep sa ma enervez, credeti ca imi zice totul ca vrea sa scape de mine? ar trebui sa-mi fac griji? Sau poate ca acum are mai mare incredere in mine, ca eu inainte tipam mereu la el si ii faceam scandaluri daca imi zicea ceva, insa acum parca am inceput sa nu-l mai sufoc straight face

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, probabil acum ii pasa mai mult de tine si de aceea vrea sa fie sincer cu tine si poate are mai multa incredere in tine si poate a observat ca te-ai schimbat...
Nu cred ca trebuie sa iti faci griji, e un lucru bunhappy. Poate inainte nu il prea interesai, dar acum e posibil sa te iubeasca mult si de aceea se comporta asawinking.

| constantyna a răspuns:

Incepe sa te iubeasca...

| constantyna a răspuns:

Chiar daca el se poarta mai frumos cu tine, trebuie sa fii vigilenta in continuare, e greu sa cunosti un om in general, sunt soti care se despart si dupa 30 ani de casnicie...

| Mihαelα explică:

Niste raspunsuri mai detaliate va rog...sa nu credeti ca daca o sa imi ziceti ca incepe sa ma iubeasca o sa ma inmoaie sa va dau fundita, vreau raspunsuri sincerewinking

| SentimenteColorate a răspuns:

Buna pei incearca sa il urmaresti incearca sa vezi sa alfi mai multe despre el incearca sa vb cu el poate ca o sa alfi succes pup