| anonim_4396 a întrebat:

am n presentimen iudat.imi place de un baiat de la mine de la bloc si e cu un an mai mare decat mine, anul trecut am fost impreuna insa din cauza unei fete geloase noi ne-am despartit. inca imi place de el si nu stiu daca el ma place.de fiecare data cand trec pe langa el ma rinde de fund si cand jucam flori fete si baiet si cad cu el ne uitam unul in ochii celuilaalt asa profund si la tupu ma strans de doua ori in brate... sfaturi? pls a nevoide de ajutor spuneti-mi daca ma place sau nu si cum sai spu ca-l plac fara a parea o disperata.

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

Intreaba-l daca mai tine la tine si daca zice da fa tu primul pas. Daca nu mai tine la tine...eee...fii tare! fundita?big grin

3 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Deci in primul` rand sigurr el mai simte ceva pentru tinewinking. In al doilea rand, din experientele mele, baietzilor le plac fetele care spun totul fara nici un pic d rusine.

Asha ca:
1)Intr`o zi fatzi curaj
2)Du`te langa el
3)Asigurate ca sunteti singuri
4)Si spune-i direct "Baiete, te iubesc" laughing)
Stiu ca e usor sa spui, dar ff greu sa faci.Insa daca` il iubesti cu adevarat si nu vrei sa-l pierzi din nou, ai face bine sa-i spui :*norocwinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il intrebi daca are prietena. daca zice 'nu' intreaba-l daca vrea sa fiti impreuna din nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suiete pe el